Search

गुल्मी जिल्ला समाज यूकेमा वर्तमान कार्यसमितिकै कार्यकाल एक वर्ष थप

गुल्मी जिल्ला समाज यूकेमा वर्तमान कार्यसमितिकै कार्यकाल एक वर्ष थप

गुल्मी जिल्ला समाज यूकेमा वर्तमान कार्यसमितिकै कार्यकाल एक वर्ष थप – Nepalilink

लन्डन । गुल्मी जिल्ला समाज यूकेमा वर्तमान कार्यसमितिकै कार्यकाल एक वर्ष थप गरिएको छ ।  

आइतबार भर्चुअल रुपमा सम्पन्न आठौं वार्षिक साधारणसभाले कोभिड महामारीका कारण सिर्जित असहज् अवस्थालाई ध्यानमा राख्दै टोप पल्ली नेतृत्वको कार्यसमितिको म्याद एक वर्ष बढाउने निर्णय गरेको हो ।  

सन् २०१९ मा निर्वाचित समाजको छैठौँ कार्यसमितिको कार्यकाल थप भएपछि अब अर्को वर्ष मात्रै नयाँ नेतृत्व चयन गरिने भएको छ ।  

कार्यसमितिको कार्यकाल बढाउंदै थप एक वर्षको लागि जिम्मेवारी सुम्पिएकोमा अध्यक्ष टोप पल्लीले सल्लाहकार, अग्रज एवम् सबै सदस्यहरुमा धन्यवाद ज्ञापन गरे । उनले थपिएको एक वर्षको अवधिमा झन् उच्च मनोबल र सक्रियतापूर्वक् काम गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे ।  

साधारणसभामा महासचिव बीर बलालले पछिल्लो दुई वर्षे कार्यकालको प्रगति विवरण तथा कोषाध्यक्ष बरुण भण्डारीले आर्थिक विवरण पेश गरेका थिए । त्यस अवसरमा विधान समितिका संयोजक केशव भण्डारीले प्रस्तुत गरेको विधान संशोधनको प्रस्तावमा व्यापक छलफलपछि संशोधनसहित पारित गरिएको थियो ।  

साधारणसभामा आगामी अगस्ट १ तारिखलाई तय संस्थाको वार्षिक भेला र डिसेम्बर ५ तारिखमा हुने अपांगता दिवस च्यारिटीको तयारीबारे पनि छलफल गरिएको थियो । वार्षिक भेला संयोजनको जिम्मा महासचिव बीर बलाललाई दिइएको छ भने उपाध्यक्ष मतिप्रसाद पुनलाई सह-संयोजक चुनिएको छ ।  

त्यसअवसरमा समाजका संस्थापक अध्यक्ष ओमप्रसाद थापा, पूर्व अध्यक्षद्वय अर्जुन गौतम र राम गलामी, सल्लाहकारहरु दुर्गा पाण्डे, बालजंग अर्याल, क्याप्टेन ताम ढेगा, सुरेश गौतम लगायतले शुभकामना मन्तव्य दिएका थिए ।  

त्यस्तै, सल्लाहकार एवम् एनआरएनए यूकेका उपाध्यक्ष प्रेम गाहामगरले एनआरएनए यूकेको आसन्न निर्वाचनबारे जानकारी गराउँदै सदस्यता लिन र नयाँ नेतृत्व चयन प्रक्रियामा सक्रियतापूर्वक सहभागी बन्न आव्हान गरेका थिए ।  

कार्यक्रममा उपाध्यक्ष तारानाथ भण्डारीले स्वागत मन्तव्य दिएका थिए भने संचालन महासचिव बीर बलालले गरेका थिए । प्राविधिक संयोजनमा प्रवक्ता रुद्र थापा र सचिव मन्जु भण्डारी जुटेका थिए ।  

समाजका अध्यक्ष टोप पल्लीको अध्यक्षतामा सम्पन्न साधारणसभामा समाजका सल्लाहकारहरु रण केसी, गोकर्ण बस्नेत, मीन दर्लामी, दासुराम पाण्डे, फत्त थापा, कोशलेश्वर ढकालसंगै कार्यसमितिका पदाधिकरी एवम् आजीवन सदस्यहरुको पनि उल्लेख्य सहभागिता थियो ।

Related posts