गुल्मी जिल्ला समाजद्वारा कार्यवहाक राजदूतको विदाइ

गुल्मी जिल्ला समाजद्वारा कार्यवहाक राजदूतको विदाइ

गुल्मी जिल्ला समाज यूकेले आफ्नो चार वर्षे कार्यकाल सकेर स्वदेश फर्कन लागेका कार्यवहाक राजदूत तेजबहादुर क्षेत्रीको विदाइ तथा सम्मान गरेको छ । निरमाया रोधीघर, अल्डरसटमा शनिवार आयोजित एक कार्यक्रमबीच क्षेत्रीको विदाइ गरिएको हो ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

Gulmi Jilla Samaj UK Summer Annual Get-together 2016 at Connaught School Aldershot

गुल्मी जिल्ला समाज युकेले बेलायतमा हरेक बर्ष आयोजना गर्दै आईरहेको बार्षिक समर भेटघाट कार्यक्रम यसपाली बेलायत अल्डरसटको कनट स्कुल परिसरमा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

बेलायत बासी गुल्मीली ले एक चेली २ वटै किड्नी फेल भएकी लाई गरे रू ३२७६८७.९० आर्थिक सहयोग

गुल्मी हाडहाडे ६ ,बस्ने ,२६ बर्ष कि सीता काला थापा मगर को २ वटै किड्नी फेल भएको हुदा विभिन्न संघ सस्था ब्यक्ति हरुलाई सक्दो सहयोग को लागि आवाहान गरी हारगुवार गर्दै छटपतीयकी एक चेली को जिवन बचाऊको निम्ती । गुल्मी जिल्ला समाज युके का सस्थापक अध्यक्ष हाल सल्लाहाकार साथै प्रथम नौमती बाजा गुल्मी युकेका प्रमुख सयोजक साथै ग्रेटर रशमोर नेपाली कम्युनीती का अध्यंक्ष रहनु भएका ओमप्रसाद थापाको पहलमा गुल्मी जिल्ला समाज युकेका सदस्य हरू साथै मगर संग युकेका सदस्य हरूसंग सहयोगको आवाहान मा ११२ जना को सहभागी मनमुतूहरूबाट संकलित रकम जम्मा रकम रू ३२७६८७.९० (तिनलाख सताईस हजार छ सय सतासी रूपया. नब्य पैसा )हिज १७ अक्टुवर २०१६ को दिन नेपाल काठमाण्डौ बि.एफ.बि एस रेडियो स्टेसन ललितपुरमा गुल्मी image-18-10-16-11-23जिल्ला समाज युकेका उपाअध्यक्ष टोपबहादुर पल्लीको बाहुलीबाट बि.एफ.बि एस रेडियो स्टेसन मेन्जर डाईरेक्टर बिनोदधोज खर्काजिको रोभरमा श्रीमती सीता काला थापाकी श्रीमान सन्तोष पुनको हातमा हस्तान्तर गरियको थियो।

PreMortgage.co.uk

यसै कर्ममा गुल्मी जिल्ला समाज युकेका उपाअध्यक्ष टोपबहादुर पल्लीले बेलायत बासी गुल्मीलीहरूको तर्फबाट सिता कलाको शिग्रहसवास्थेको कामना तक्राउनु भएको थियो साथै यस पुन्यकार्यको निम्ती सस्थापक अध्यक्ष हाल सल्लाहाकार ओम थापाजिको पृथक प्रयासमा सबै दोनर दाताहरूलाई धन्यबाद तक्रायाउदछौ भन्दै रकम चेक सीता काला थापा की श्रीमान सन्तोष पुनजि हस्तान्त्र गर्नु भएको थियो।

सीता काला थापाकी श्रीमान सन्तोष पुनजिले सोही रकम बुझदै भन्नु भयो मेरी श्रीमतीलाई यस भरखर बिवाह भएको ६ महिना नहुदै यस्तो बज्रपात पर्दा भगवान हाम्रो लागी नभएको भन्ने महसुज भएको र आंफुहरूको घर माईतको गरिवी दैनिय अवस्थाले छत पताई रहदा हार गुहार गर्दै गर्दा बिषेस गुल्मी कै नव गायिका तथा उत्घोषीका रूपा image-18-10-16-11-23-2घर्तीमगरजि लगायतले सक्दो बिष्वका गुल्मीलीसंग सस्थाहरूमा सम्पर्ग गरी पहल गरीदिन अनुरोध गर्नु भएकोमा वाहा लगायत सम्पुर्ण सुभचिन्तकहरू संग हात फिजाउदा बिँषेस त बेलायत बाट हाम्रो अती पुन्यमनकारी दाजु ओम थापा रजिको सक्रियतामा जुन माहोलको देखेर बिष्व भरिका गुल्मीली गैर गुल्मी मगर हरू बाट बिषेस हड्गकड्ग बाट होम श्रीस क्रिष्ण श्रीस .कोरीया बाट टोपबहादुर थापा मगर ,कटार गुल्मीहरू ,बेल्जियम बलराम पुन ,यु.एस.ए बाट श्रिराम थापा,जापान बाट जापान बासी गुल्मीली हरू साँथै नेपाल का आफ्न्त हरू संग गरी सोचे भन्दाराम्रो सहयोग पाउदा अती सौभाग्य मानी ठानेको छौ।भन्दै सबै परोपकारी पुन्य दानबिरहरू हरू मेरी श्रीमतीको तर्फ बिषेस गुल्मी जिल्ला समाज युके का अध्यक्ष राम गलामी जि लगाएंत सम्पुर्ण सहयेगी दाता सदस्य हरू लाई र मगर संग युके का सहयेगी शुभचिन्तक परोपकीरी मन मतू सबै सदस्य हरूमा क्रित्गेता को साथ आभार प्रकट गर्दँछु भन्नु भयो।आज मेरी श्रीमती को दोस्रो जन्म गराउन लागी किड्नी तास्पलान अप्रेँशन सफल भएको केही छ केही महीना पछी राम्रो हुनेमा ठुलो आसामा छु भन्नु भयो।

Share This:

Leave a Reply

Like us to get updated
error: Content is protected !!